Dj paslaugos


dj- paslaugosProfesionalus Dj Jūsų šventei

Jei Jums svarbu aukščiausia kokybė, unikalūs sprendimai, gera muzika bei nuotaika, mes kaip tik Jums! Esame sukaupę plačią geriausių dainų fonoteką, kuri gali būti suderinta pagal Jūsų poreikius. Grojame nuo privačių vakarėlių iki miesto švenčių įvairaus amžiaus žmonėms.

Visi renginiai mums vienodai svarbūs, visiems jiems daug ruošiamės, vis mokomės ir tobulėjam. Dirbame visoje Lietuvoje. Mus žmonės renkasi vėl ir vėl, nes esame vienu žingsniu toliau už kitus, o mūsų vakarėliai patys linksmiausi bei trankiausi.

dj_paslaugosdj_paslaugos_vilniuje
Dj Ertas – muzika bei garso sistemomis domiuosi nuo mažų dienų. Pirmieji renginiai prasidėjo mokyklų salėse, vėliau vakarėlių spektras prasiplėtė iki privačių švenčių, barų, klubų. Kiekvienas renginys man yra unikalus, kiekvienam iš jų ruošiuosi bei skiriu daug dėmesio: atsižvelgiu į žmonių pageidavimus,stengiuosi išpildyti ar net pralenkti jų lūkesčius. Galiu  groti  tiek jaunai, tiek vyresnio amžiaus publikai  vakarėliuose, vestuvėse, gimtadieniuose.

 

 

dj-paslaugos Dj paslaugos + renginio vedimas

 

Planuojate renginį? Ieškote Dj bei vedėjo? Svarbu kokybė? Puiku! Nes ilgametė patirtis rodo, kad Dj paslaugos ir renginio vedimas yra bene svarbiausia šventės dalis, todėl mes Jums siūlome šias paslaugas drauge. Nesame 2 in 1 tipo dj-vedėjas, kuris vakaro metu vis bėgioja nuo aparatūros iki Jūsų svečių, nespėdamas nei vesti žaidimų, nei rūpintis muzika.

dj paslaugos+renginio vedimasdj_paslaugos_renginio vedimas

 

 Rekomenduojame viename kolektyve jau kelerius metus dirbančius žmones, nes dėl bendros darbo patirties stokos atskirai užsakytos vakaro vedėjo ir Dj paslaugos neleis pasiekti visapusio pasisekimo. Kartu jau kurį laiką dirbantys Agnė ir Ernestas veda renginį ir būna atsakingi už muziką. Šventę vedame tai kartu, tai atskirai, taip nenukenčia nei viena iš paslaugų: Dj spėja laiku ir vietoje pašokdinti visą publiką, o vedimas išlieka patrauklus ir varijuojantis.

 

dj-paslaugosdj-paslaugos Aparatūra 

Naudojame aukščiausios klasės garso ir apšvietimo sistemas. Pagal Jūsų pasirinktą renginio vietą pritaikysime tinkamiausią technikos komplektą. Visa aparatūra yra Ertomuzika nuosavybė, priešingai dauguma kitų Dj ar muzikantų ją nuomojasi, todėl  išauga paslaugų kaina. Mes  naudojame tik savo aparatūrą, konsultuojame, informuojame, ką atsivešime į Jūsų renginį. Šventės dieną atvykstame keliomis valandomis ankščiau, tam, kad viską sujungtume, suderintume ir lauktume Jūsų bei svečių grojant foninei muzikai.

 

dj-paslaugosNAUJIENA: įspūdingas lazerių šou Jūsų renginyje! 

Siūlome daugiaspalvį lazerių šou, kuris Jūsų šventei suteiks orginalių, išskirtinų atspalvių, kokių svečiai dar nebus regėję. Garantuojame jūsų lūkesčių įgyvendinimą ir neišdildomus įspūdžius.

ertomuzika-lazeriu_sou     ertomuzika-lazeriu_sou